Co nas oddziela od Jezusa

Ano. Główną rzeczą oddzielającą nas od Boga jest nasz grzech. Grzech czyli złe postępowanie, uczynki, zachowania, przyzwyczajenia. Ludzie stosujący w swym życiu dekalog, czyli główne wskazania naszej wiary dla życia dobrego, uczciwego są mniej oddzieleni od naszego Zbawiciela. Zastanówmy się teraz co nas może odłączać od tej wielkiej miłości.

Jak na powyższym zdjęciu- te bariery dzielące nas od społeczeństwa i Boga to nasze przywiązania, złe nawyki, lenistwo, i wiele innych rzeczy o których sami wiemy najlepiej. Właśnie my sami wytwarzamy taką szczelną barierę od innych ludzi, narzucania nam moralności i poglądów- często dobrych.

“Cóż nas może odłączyć od miłości Jezusa, jego miłości”                                               warto siebie zapytać dlaczego wierzę w Jezusa i po co chodzimy do kościoła? Czy tylko dlatego że tak robi nasza rodzina, a my sami przychodzimy posiedzieć w ciszy i nudzie? Starajmy się by jak najmniej barier znajdowało się między mną a Jezusem Chrystusem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>